Kontakt oss

Langesundsfjorden Kystlag
Tollpakkboden
Cudriosgate 9B (også besøksadresse)
3970 LANGESUND

Org.nr. 988 082 775
Bankkontonr.: 2601.16.71143
Vakttelefon Langøytangen Kystledhus Fyrmesterboligen: 950 86 026 (ikke SMS)
Epost: kystlaget@hotmail.com (også booking for Langøytangens Fyrmesterbolig og møte-/kurslokale i Fyrtårnhuset) – kystlaget@hotmail.com

Valgte på årsmøtet 2017:
Leder: Jan-Olav Kvitnes – 974 66 410 – jkvitnes@online.no
Nestleder: Bjørn Heggem – 954 58 296 – brh@sf-nett.no
Sekretær: Per Magnar Berget – 900 34 069 – pemaberget@outlook.com
Kasserer: Stein Sævik – 979 81 767 – savikste@online.no
Styremedlem: Ada Jensen – 414 60 522 – ada.jensen@mac.com
Styremedlem:  Torbjørn Aamaas – 905 11 944 – taamaas@online.no
Styremedlem: Eva Tveit – 464 33 077 – evatveit47@gmail.com
Styremedlem: Trygve Øistein Jacobsen – 908 15 333 – oeisjac@online.no
Varamedlem: Torunn Hellevik – 480 70 037 – thellevik@hotmail.com
Varamedlem: Trygve Kristensen – 932 33 743 – trygve42@gmail.com
Varamedlem: Audun Skår – 916 02 527 – audun@smallmachine.no
___________________________________________________________________
Revisor 1: Jarle Olvar Nygård – 467 75 229 – jarlenyg@online.no
Revisor 2: Ulf Wold Johnsen – 950 13 122 – ulfwjohn@online.no
___________________________________________________________________
Leder valgkom. Lars Gunnar Hansen – 908 85 039 – lar-ha@online.no
Valgkomité: Bjørg Karin Skaugen – 979 71 157
Valgkomité: Gunnar Jarl Svendsen – 900 33 970 – gunnar.j.svendsen@gmail.com
____________________________________________________________________